اختصاصی سدید نیوز

فلاحی مقدم رئیس شورای شهر اهواز شد

سدید نیوز: پس از ماه ها بلاتکلیفی شورای شهر اهواز که به دلیل سلب عضویت تعدادی از اعضا این شورا اتفاق افتاده بود، سرانجام سه شنبه اولین جلسه شورا با حضور اعضاء علی البدل تشکیل شد.

  پس از ماه ها بلاتکلیفی شورای شهر اهواز که به دلیل سلب عضویت تعدادی از اعضا این شورا اتفاق افتاده بود، سرانجام سه شنبه اولین جلسه شورا با حضور اعضاء علی البدل تشکیل شد.

علي مرادحافظي، قاسم حريزاوي و سيما احتشام‌زاده سه عضو جدید شورا می باشند که بجای حمید حسن زاده، آرزو بابادی، داریوش ممبینی و قاسم حمادی به شورا راه پیدا کردند در این جلسه مرام تحلیف را بجای آوردند.

همچنین در جلسه چهارشنبه بعدازظهر این شورا نیز حجت الاسلام سید رضا فلاحی مقدم به عنوان رئیس شورای اسلامی شهر اهواز انتخاب شد.

 همچنین پس از راي‌گيري برای ریاست شورا مقرر شد قاسم حريزاوي، علي‌مراد حافظي و غلامرضا سبزعلي در كميسيون برنامه و بودجه، علي‌مراد حافظي در كميسيون حقوقي و املاك، سيد مهدي آلبوشوكه و علي‌مراد حافظي در كميسيون عمران، سيما احتشام‌زاده، علي‌مراد حافظي و غلامرضا سبزعلي در كميسيون خدمات شهري، قاسم حريزاوي، سيما احتشام‌زاده و سيدمهدي آلبوشوكه در كميسيون فرهنگي و اجتماعي فعاليت داشته باشند.

 

در اين جلسه فلاحي‌مقدم، حافظي و حريزاوي به عنوان نمايندگان شوراي شهر اهواز در كميسيون ماده 100 انتخاب شدند. 

 


تاریخ : چهارشنبه ۸ دی ۱۳۸۹

نظرات بینندگان:

نام :
ایمیل :
* نظر:
* کلمه امنیتی: