پربیننده ترین اخبار

پیشنهاد سردبیر

تجمع اعتراض آمیز اعضای تعاونی های مسکن در اهواز

زمین های مسکن مهر اهواز چه وقت آماده سازی می شوند؟!

جمع کثیری از اعضای تعاونی های مسکن مهر اهواز در اعتراض به مسدود شدن حساب ها و آماده نبودن زمین برای ساخت و ساز تجمع کردند. محمود شهبازی مدیر عامل تعاونی های مسکن مهر اهواز در گفتگو با خبرنگار رسانه جنوب گفت: حدود 400 نفر از اعضای تعاونی های مسکن مهر به منظور ملاقات با مدیر کل تعاون خوزستان ...

جمع کثیری از اعضای تعاونی های مسکن مهر اهواز در اعتراض به مسدود شدن حساب ها و آماده نبودن زمین برای ساخت و ساز تجمع کردند.

محمود شهبازی مدیر عامل تعاونی های مسکن مهر اهواز در گفتگو با خبرنگار ما گفت: حدود 400 نفر از اعضای تعاونی های مسکن مهر به منظور ملاقات با مدیر کل تعاون خوزستان از ساعت 8 صبح جلوی درب این اداره تجمع نمودند تا دلیل مسدود شدن حساب های خود و مشخص نبودن محل زمین ها برای ساخت و ساز را از مدیر کل تعاون استان جویا شوند ولی متاسفانه علیرغم اینکه دوشنبه ها به عنوان روز ملاقات عمومی به شمار می رود، این ملاقات صورت نپذیرفت.

وی در ادامه افزود: طبق مصوبه دولت خرید زمین در محدوده ی شهر اهواز قانونی می باشد ولی استاندار خوزستان خرید زمین در اهواز را غیر قانونی اعلام کرده و عنوان می کند که مسکن مهر در اهواز در شهرهای رامین و شیرین شهر احداث خواهد شد.

یکی از اعضای تعاونی های مسکن مهر در اهواز نیز در گفتگو با خبرنگار ما گفت: به منظور ثبت نام برای مسکن مهر مبلغی معادل یک میلیون و 60 هزار تومان واریز نموده ایم و قرار شد طی 6 ماه محل زمین ها در اهواز مشخص شود ولی هم اکنون پس از گذشت یک سال از پرداخت پول، شهرهای رامین و شیرین شهر که در چندین کیلومتری اهواز قرار دارند به عنوان محل احداث مسکن مهر به ما معرفی شده اند؛ زمین هایی که به جرات می توان گفت تا 10 سال آینده نیز خبری از اجرای طرح در آنها نخواهد شد.

مهدی قطبی زاده مدیر کل تعاون خوزستان نیز در گفتگو با خبرنگار رسانه عنوان کرد: مسدود کردن حساب های اعضا به دستور وزارت مسکن و کارگروه مسکن استان صورت گرفته و تنها دلیل آن حفاظت از پول مردم می باشد.

وی همچنین در خصوص مشخص نبودن محل احداث مسکن مهر اهواز گفت: در این خصوص اداره تعاون به وظیفه خود یعنی ثبت نام و معرفی تعاونی ها به مسکن و شهرداری عمل کرده است و مشخص نبودن محل زمین ها در حیطه کاری این اداره نمی باشد.


تاریخ : دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۸۸

نظرات بینندگان:

سلام اگه اطلاعاتتون به روز باشه بد نیست خبر جدید چی دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام لطفا به سایت مسکن اهواز مراجعه کنید
برای اطلاع یافتن از ناکامی های مسکن مهر اهواز به سایت www.maskanahwaz.com مراجعه فرمایید.
نام :
ایمیل :
* نظر:
* کلمه امنیتی: